Пошук квитка на пором

Поромні порти в Олдерні

Click for map

Пункти призначення поромів в Олдерні

Знайдіть поромні маршрути до Олдерні на веб-сайті Ferries.com.ua

Бронюйте квитки і вирушайте в подорож з будь-якого з 1 порту в Олдерні, подорожуючи на поромі з Ferries.com.ua. Ми пропонуємо квитки від 1 різних поромних компаній з вибором з 1 порту призначення в Олдерні, Ferries.com.ua покриває всі провідні поромні маршрути до Олдерні!

Щоб побачити детальну інформацію про пороми, просто введіть потрібний Вам маршрут у полі "Пошук квитка на пором", оберіть кількість пасажирів і натисніть на кнопку пошуку!

Путівник по Олдерні

Олдерні є невеликим островом, довжина якого всього 3,5 кілометрів. Він входить до групи Нормандських островів і знаходиться найближче до Франції, всього в 8 км від її кордонів. Олдерні - це дуже гарний острів з дуже дружнім населенням і безліччю затишних пабів. Щороку в серпні тут проходить "Тиждень Олдерні" з карнавалом і різними урочистостями. На острові є військовий меморіал, який присвячений сотням загиблих на острові протягом Другої світової війни, коли Олдерні перетворився на примусовий трудовий табір. Ви також побачите Наполеонівські форти, які запобігли вторгнення з Франції. На острові живе безліч тупиків, які розмножуються на північному заході Олдерні.

Знайдіть пороми до Олдерні