Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Алькудії до Барселони з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Алькудія - Барселона на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Алькудії до Барселони!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Алькудія - Барселона.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Алькудія або Барселона на цій сторінці.

Пороми Алькудія - Барселона

  • Balearia
    7 поромів щотижня з Алькудії до Барселони (6г 30хв)
  • Trasmediterranea
    2 поромів щотижня з Алькудії до Барселони (10г 30хв)

Путівник по Алькудія

Алькудія знаходиться на Балеарських островах на північ від Майорки. В місті є жвавий порт і пристань для яхт в оточенні жвавих ресторанів і магазинів.

Путівник по Барселона

Барселона є столицею Каталонії і другим за розміром містом Іспанії. Сьогодні місто є світовим лідером в галузі туризму і торгівлі, що робить його одним з найбільших у світі глобальних міст. Барселона - це також великий транспортний вузол з одним з основних європейських портів, з доступною великою мережею автомагістралей і високошвидкісних залізничних колій, які з'єднують її з іншими містами Іспанії, Францією та іншими країнами Європи.

Знайдіть альтернативу для переправи Алькудія - Барселона