Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Аяччо до Тулона з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Аяччо - Тулон на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Аяччо до Тулона!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Аяччо - Тулон.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Аяччо або Тулон на цій сторінці.

Пороми Аяччо - Тулон

Путівник по Аяччо

Аяччо є столицею Корсики, це прекрасне місто було місцем народження Наполеона. Елегантна гавань міста виливає вишуканість, вітаючи різні катери і яхти, які відвідують її з французьких портів, наприклад, з Ніцци. Існують різні місцеві послуги, доступні в тому числі і в порту, включаючи поромні тури і прокат автомобілів.

Путівник по Тулон

Тулон - це місто в південній Франції, а також військовий порт на Середземному узбережжі зі значною французькою військово-морською базою. Тулон є дуже важливою базою для військово-морського будівництва, рибної ловлі, тут також розташовується французький авіаносець. У жвавому порті поромів є пішохідна доріжка, що веде пасажирів прямо до центра міста, де є доступ до громадського транспорту і маршрути до важливих автомагістралей.

Знайдіть альтернативу для переправи Аяччо - Тулон