Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Аяччо до Марселя з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Аяччо - Марсель. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Аяччо до Марселя простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Аяччо - Марсель і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Аяччо - Марсель

  • Corsica Linea
    6 поромів щотижня з Аяччо до Марселя (12г 0хв)
  • La Meridionale
    3 поромів щотижня з Аяччо до Марселя (12г 0хв)

Путівник по Аяччо

Аяччо є столицею Корсики, це прекрасне місто було місцем народження Наполеона. Елегантна гавань міста виливає вишуканість, вітаючи різні катери і яхти, які відвідують її з французьких портів, наприклад, з Ніцци. Існують різні місцеві послуги, доступні в тому числі і в порту, включаючи поромні тури і прокат автомобілів.

Путівник по Марсель

Марсель є другим за розміром містом у Франції після Парижа. Поромний порт Марселя дуже великий і має чотири термінали для пасажирських і автомобільних поромів у Францію. Термінали обладнані великим вибором зручностей для пасажирів. Порт доступний по дорозі A7 або автостраді A50, звідси ходять автобуси для доставки пасажирів до основних автобусних та залізничних станцій в місті.

Знайдіть альтернативу для переправи Аяччо - Марсель