Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Ангістрі до Пірей з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Ангістрі - Пірей з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Ангістрі до Пірей. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Ангістрі - Пірей, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Ангістрі - Пірей, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Ангістрі - Пірей

  • Hellenic Seaways
    4 поромів щоденно з Ангістрі до Пірей (1г 0хв)
  • Saronic Ferries
    16 поромів щотижня з Ангістрі до Пірей (1г 25хв)

Путівник по Ангістрі

Острів Ангістрі - це один з найкрасивіших Саронічних островів, знаходиться в декількох хвилинах подорожі на поромі з Афін. Ангістрі має невеликий поромний порт і химерну рибальську гавань, де в тавернах подають свіжу місцеву рибу. Пересуватися по острову легко за допомогою таксі та автобусів, і навіть на спеціальному туристичному поїзді.

Путівник по Пірей

Пірей є портовим містом, розташованим в регіоні Аттіка в Греції. Пірей є найбільш завантаженим портом в Греції і найбільшим портом в Європі, обслуговуючи мільйони пасажирів на рік. Пасажирський порт пропонує першокласні послуги, щоб вмістити велику кількість відвідувачів, а також часті автобусні та залізничні рейси безпосередньо в термінал.

Знайдіть альтернативу для переправи Ангістрі - Пірей