Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Ангістрі до Егіни з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Ангістрі - Егіна. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Ангістрі до Егіни простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Ангістрі - Егіна і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Ангістрі - Егіна

  • Hellenic Seaways
    4 поромів щоденно з Ангістрі до Егіни (0г 10хв)
  • Saronic Ferries
    14 поромів щотижня з Ангістрі до Егіни (0г 20хв)

Путівник по Ангістрі

Острів Ангістрі - це один з найкрасивіших Саронічних островів, знаходиться в декількох хвилинах подорожі на поромі з Афін. Ангістрі має невеликий поромний порт і химерну рибальську гавань, де в тавернах подають свіжу місцеву рибу. Пересуватися по острову легко за допомогою таксі та автобусів, і навіть на спеціальному туристичному поїзді.

Путівник по Егіна

Місто Егіна розташоване на північно-західному узбережжі, це чарівне невелике місто, яке можна обійти пішки менш ніж за годину. Багатство місцевих продуктів тут вишикується на невеликих кіосках вздовж доків, а рибний ринок знаходиться в декількох хвилинах ходьби від порту. Порт має регулярне поромне сполучення з Афін, з легким доступом до всіх видів громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Ангістрі - Егіна