Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Айос-Константіноса до Салоніки з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Айос-Константінос - Салоніки з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Айос-Константіноса до Салоніки. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Айос-Константінос - Салоніки, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Айос-Константінос - Салоніки, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Айос-Константінос - Салоніки

  • Hellenic Seaways
    2 поромів щотижня з Айос-Константіноса до Салоніки (4г 45хв)

Путівник по Айос-Константінос

Айос-Константінос - це місто в грецькій області Фтіотида. Прекрасне місто має чудові пляжі з кришталево чистою водою і красивими видами, а також жвавий порт з регулярними рейсами на Споради і материк.

Путівник по Салоніки

Салоніки є другим за розміром містом Греції і столицею Центральної Македонії. Головний поромний порт Салоніки розташований в центрі міста, недалеко від основних торгових районів. Порт пропонує широкий спектр обслуговування пасажирів, сюди легко добратися по основній магістралі і громадському транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Айос-Константінос - Салоніки