Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Айос-Константіноса до Глоса з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Айос-Константінос - Глоса. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Айос-Константіноса до Глоса простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Айос-Константінос - Глоса і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Айос-Константінос - Глоса

  • Hellenic Seaways
    3 поромів щотижня з Айос-Константіноса до Глоса (2г 15хв)

Путівник по Айос-Константінос

Айос-Константінос - це місто в грецькій області Фтіотида. Прекрасне місто має чудові пляжі з кришталево чистою водою і красивими видами, а також жвавий порт з регулярними рейсами на Споради і материк.

Путівник по Глоса

Глоса є село, розташоване в північно-західній частині острова Скопелос в північних Спорадах. Невеликий порт Глоса має обмежені можливості при висадці, але саме місто є практично недоторкане і сповнене таверн і красивих будинків. Місто найкраще досліджувати пішки, хоча й воно досить горбисте.

Знайдіть альтернативу для переправи Айос-Константінос - Глоса