Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Айос-Константіноса до Алонісоса з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Айос-Константіноса до Алонісоса.

Знайти дешеві Пороми Айос-Константінос - Алонісос з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Айос-Константіноса до Алонісоса, включаючи розклад поромів з Айос-Константіноса до Алонісоса, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Айос-Константіноса до Алонісоса, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Айос-Константіноса до Алонісоса.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Алонісоса до Айос-Константіноса!

Пороми Айос-Константінос - Алонісос

  • Hellenic Seaways
    3 поромів щотижня з Айос-Константіноса до Алонісоса (3г 30хв)

Путівник по Айос-Константінос

Айос-Константінос - це місто в грецькій області Фтіотида. Прекрасне місто має чудові пляжі з кришталево чистою водою і красивими видами, а також жвавий порт з регулярними рейсами на Споради і материк.

Путівник по Алонісос

Алонісос є грецьким островом в Егейському морі і частиною північних Киклад. На острові є свій поромний порт і багате морське життя, що знаходиться під охороною - саме тому тут був заснований перший грецький морський парк. Тут є регулярне поромне сполучення з островами і хороші умови для вітрильного спорту та риболовлі.

Знайдіть альтернативу для переправи Айос-Константінос - Алонісос