Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Айос-Кірікос до Сіроса з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Айос-Кірікос - Сірос. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Айос-Кірікос до Сіроса простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Айос-Кірікос - Сірос і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Айос-Кірікос - Сірос

  • Hellenic Seaways
    2 поромів щотижня з Айос-Кірікос до Сіроса (3г 30хв)

Путівник по Айос-Кірікос

Агіос Кірікос, який є столицею Ікарії, розташований на південно-східному узбережжі і був заснований моряками близько 300 років тому. Всі суспільні послуги на острові, а також регулярне поромне сполучення з прилеглих островів, можна знайти в порту.

Путівник по Сірос

Сірос - це грецький острів в Кікладах в Егейському морі, наповнений традиційною грецькою чарівністю. Приголомшливі пляжі і архітектура притягують відвідувачів до, можливо, найменш відомої групі островів. З порту Сірос можна дістатися до інших островів архіпелагу Кіклади.

Знайдіть альтернативу для переправи Айос-Кірікос - Сірос