Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Айос-Кірікос до Пірей з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Айос-Кірікос - Пірей з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Айос-Кірікос до Пірей. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Айос-Кірікос - Пірей, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Айос-Кірікос - Пірей, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Айос-Кірікос - Пірей

  • Hellenic Seaways
    3 поромів щотижня з Айос-Кірікос до Пірей (9г 20хв)

Путівник по Айос-Кірікос

Агіос Кірікос, який є столицею Ікарії, розташований на південно-східному узбережжі і був заснований моряками близько 300 років тому. Всі суспільні послуги на острові, а також регулярне поромне сполучення з прилеглих островів, можна знайти в порту.

Путівник по Пірей

Пірей є портовим містом, розташованим в регіоні Аттіка в Греції. Пірей є найбільш завантаженим портом в Греції і найбільшим портом в Європі, обслуговуючи мільйони пасажирів на рік. Пасажирський порт пропонує першокласні послуги, щоб вмістити велику кількість відвідувачів, а також часті автобусні та залізничні рейси безпосередньо в термінал.

Знайдіть альтернативу для переправи Айос-Кірікос - Пірей