Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Айос-Кірікос до Лероса з Ferries.com.ua

На Ferries.com.ua Ви можете знайти пороми з з Айос-Кірікос до Лероса з провідними поромними операторами.

Ferries.com.ua дозволить Вам знайти і забронювати дешеві квитки на Пороми Айос-Кірікос - Лерос без стресу, просто оберіть Ваш поромний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук! Ви знайдете весь доступний розклад поромів, ціни на пором Айос-Кірікос - Лерос та інформацію про те, як забронювати Ваш квиток на пором.

Альтернативні маршрути Айос-Кірікос - Лерос вказані нижче.

Пороми Айос-Кірікос - Лерос

  • Dodekanisos Seaways
    3 поромів щотижня з Айос-Кірікос до Лероса (1г 50хв)

Путівник по Айос-Кірікос

Агіос Кірікос, який є столицею Ікарії, розташований на південно-східному узбережжі і був заснований моряками близько 300 років тому. Всі суспільні послуги на острові, а також регулярне поромне сполучення з прилеглих островів, можна знайти в порту.

Путівник по Лерос

Лерос - це грецький острів і муніципалітет Додеканеса в південній частині Егейського моря. Головний порт Лерос розташований в місті Лаккі, де раніше була військово-морська база Німеччини та Італії. Порт тепер став поромним терміналом для відвідування туристами. Порт і термінали мають обмежену кількість послуг, але головна частина міста знаходиться в декількох хвилинах ходьби, з доступом до громадського транспорту, прокату автомобілів та послуг таксі.

Знайдіть альтернативу для переправи Айос-Кірікос - Лерос