Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Айос-Кірікос до Кавали з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Айос-Кірікос до Кавали.

Знайти дешеві Пороми Айос-Кірікос - Кавала з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Айос-Кірікос до Кавали, включаючи розклад поромів з Айос-Кірікос до Кавали, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Айос-Кірікос до Кавали, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Айос-Кірікос до Кавали.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Кавали до Айос-Кірікос!

Пороми Айос-Кірікос - Кавала

  • Hellenic Seaways
    2 поромів щотижня з Айос-Кірікос до Кавали (17г 20хв)

Путівник по Айос-Кірікос

Агіос Кірікос, який є столицею Ікарії, розташований на південно-східному узбережжі і був заснований моряками близько 300 років тому. Всі суспільні послуги на острові, а також регулярне поромне сполучення з прилеглих островів, можна знайти в порту.

Путівник по Кавала

Кавала є другим за розміром містом в Північній Греції і переважно морським портом східній Македонії, розташованим на березі затоки Кавала. Поромний порт має декілька об'єктів і хороший доступ по залізничним, автобусним та автомобільним дорогам.

Знайдіть альтернативу для переправи Айос-Кірікос - Кавала