Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Айос-Кірікос до Калімноса з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Айос-Кірікос - Калімнос з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Айос-Кірікос до Калімноса. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Айос-Кірікос - Калімнос, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Айос-Кірікос - Калімнос, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Айос-Кірікос - Калімнос

  • Dodekanisos Seaways
    3 поромів щотижня з Айос-Кірікос до Калімноса (2г 40хв)

Путівник по Айос-Кірікос

Агіос Кірікос, який є столицею Ікарії, розташований на південно-східному узбережжі і був заснований моряками близько 300 років тому. Всі суспільні послуги на острові, а також регулярне поромне сполучення з прилеглих островів, можна знайти в порту.

Путівник по Калімнос

Калімнос - це грецький острів в південно-східній частині Егейського моря, що входить до складу островів Додеканес. Поромний порт знаходиться в самому центрі острова і є ідеальною базою для знайомства з прилеглими островами. Порт пропонує широкий спектр послуг для відвідування пасажирами.

Знайдіть альтернативу для переправи Айос-Кірікос - Калімнос