Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Айос-Кірікос до Фурні з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Айос-Кірікос до Фурні.

Знайти дешеві Пороми Айос-Кірікос - Фурні з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Айос-Кірікос до Фурні, включаючи розклад поромів з Айос-Кірікос до Фурні, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Айос-Кірікос до Фурні, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Айос-Кірікос до Фурні.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Фурні до Айос-Кірікос!

Пороми Айос-Кірікос - Фурні

  • Dodekanisos Seaways
    3 поромів щотижня з Айос-Кірікос до Фурні (0г 20хв)
  • Hellenic Seaways
    2 поромів щотижня з Айос-Кірікос до Фурні (0г 35хв)

Путівник по Айос-Кірікос

Агіос Кірікос, який є столицею Ікарії, розташований на південно-східному узбережжі і був заснований моряками близько 300 років тому. Всі суспільні послуги на острові, а також регулярне поромне сполучення з прилеглих островів, можна знайти в порту.

Путівник по Фурні

Фурне - це невеликий грецький острів в північній частині Егейського моря і головний порт групи невеликих островів в цьому регіоні. Місто Фурне дуже традиційне і незаймане масовим туризмом, при цьому більшість жителів займаються риболовлею. Місцеві таверни подають рибу та молюски кращої якості за символічну ціну.

Знайдіть альтернативу для переправи Айос-Кірікос - Фурні