Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Айос-Ефстратіоса до Лемноса з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Айос-Ефстратіос - Лемнос з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Айос-Ефстратіоса до Лемноса. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Айос-Ефстратіос - Лемнос, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Айос-Ефстратіос - Лемнос, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Айос-Ефстратіос - Лемнос

  • Hellenic Seaways
    4 поромів щотижня з Айос-Ефстратіоса до Лемноса (1г 19хв)

Путівник по Айос-Ефстратіос

Агіос Ефстратіос є невеликим островом, розташованим в центрі Егейського моря. Головне місто і порт знаходяться в північно-західній частині острова, з регулярними поромними рейсами до/з довколишніх островів. Саме село є відносно новим у зв'язку із землетрусом в 1968 році.

Путівник по Лемнос

Лемнос є грецьким островом в північній частині Егейського моря. Послуги в порту обмежені, але в сусідньому місті Міріна (столиця острова) є цілий ряд послуг для відвідувачів.

Знайдіть альтернативу для переправи Айос-Ефстратіос - Лемнос