Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Айос-Ефстратіоса до Лавріона з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Айос-Ефстратіоса до Лавріона.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Айос-Ефстратіос - Лавріон, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Айос-Ефстратіоса до Лавріона, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Айос-Ефстратіоса до Лавріона, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Айос-Ефстратіос - Лавріон нижче.

Пороми Айос-Ефстратіос - Лавріон

  • Hellenic Seaways
    4 поромів щотижня з Айос-Ефстратіоса до Лавріона (7г 30хв)

Путівник по Айос-Ефстратіос

Агіос Ефстратіос є невеликим островом, розташованим в центрі Егейського моря. Головне місто і порт знаходяться в північно-західній частині острова, з регулярними поромними рейсами до/з довколишніх островів. Саме село є відносно новим у зв'язку із землетрусом в 1968 році.

Путівник по Лавріон

Лавір є портовим містом в південно-східній частині Аттики в Греції. Лавріо нещодавно був перетворений шляхом будівництва нового порту і основного поромного терміналу для грецьких островів і головного центру для поромів на островах Кіклади.

Знайдіть альтернативу для переправи Айос-Ефстратіос - Лавріон