Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Айос-Ефстратіоса до Кавали з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Айос-Ефстратіос - Кавала. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Айос-Ефстратіоса до Кавали простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Айос-Ефстратіос - Кавала і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Айос-Ефстратіос - Кавала

  • Hellenic Seaways
    3 поромів щотижня з Айос-Ефстратіоса до Кавали (6г 20хв)

Путівник по Айос-Ефстратіос

Агіос Ефстратіос є невеликим островом, розташованим в центрі Егейського моря. Головне місто і порт знаходяться в північно-західній частині острова, з регулярними поромними рейсами до/з довколишніх островів. Саме село є відносно новим у зв'язку із землетрусом в 1968 році.

Путівник по Кавала

Кавала є другим за розміром містом в Північній Греції і переважно морським портом східній Македонії, розташованим на березі затоки Кавала. Поромний порт має декілька об'єктів і хороший доступ по залізничним, автобусним та автомобільним дорогам.

Знайдіть альтернативу для переправи Айос-Ефстратіос - Кавала