Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Агатонісі до Родоса з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Агатонісі до Родоса.

Знайти дешеві Пороми Агатонісі - Родос з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Агатонісі до Родоса, включаючи розклад поромів з Агатонісі до Родоса, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Агатонісі до Родоса, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Агатонісі до Родоса.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Родоса до Агатонісі!

Пороми Агатонісі - Родос

  • Dodekanisos Seaways
    2 поромів щотижня з Агатонісі до Родоса (4г 55хв)

Путівник по Агатонісі

Агатонісі - це невеликий грецький острів, розташований в північній точці архіпелагу Додеканес і знаходиться в оточенні кількох дрібних островів. Порт Святого Георгія є єдиним портом острова і має регулярні поромні рейси до/з Коса і прилеглих островів.

Путівник по Родос

Родос розташований в східній частині Егейського моря, це найбільший з островів Додеканеса в Греції. Поромний порт острова розташований в північно-східному кінці старого міста і вітає тисячі пасажирів протягом року, саме тому він є найпопулярнішим туристичним напрямом в Греції. Зручності в порту хороші з легким доступом до безлічі місцевих визначних пам'яток і курортів, куди можна легко дістатися на будь-якому виді транспорту. Середньовічне місто було внесено до списку об'єктів всесвітньої спадщини в 1988 році.

Знайдіть альтернативу для переправи Агатонісі - Родос