Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Агатонісі до Лероса з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Агатонісі - Лерос. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Агатонісі до Лероса простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Агатонісі - Лерос і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Агатонісі - Лерос

  • Dodekanisos Seaways
    3 поромів щотижня з Агатонісі до Лероса (1г 10хв)

Путівник по Агатонісі

Агатонісі - це невеликий грецький острів, розташований в північній точці архіпелагу Додеканес і знаходиться в оточенні кількох дрібних островів. Порт Святого Георгія є єдиним портом острова і має регулярні поромні рейси до/з Коса і прилеглих островів.

Путівник по Лерос

Лерос - це грецький острів і муніципалітет Додеканеса в південній частині Егейського моря. Головний порт Лерос розташований в місті Лаккі, де раніше була військово-морська база Німеччини та Італії. Порт тепер став поромним терміналом для відвідування туристами. Порт і термінали мають обмежену кількість послуг, але головна частина міста знаходиться в декількох хвилинах ходьби, з доступом до громадського транспорту, прокату автомобілів та послуг таксі.

Знайдіть альтернативу для переправи Агатонісі - Лерос