Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Агатонісі до Коса з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Агатонісі - Кос на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Агатонісі до Коса!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Агатонісі - Кос.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Агатонісі або Кос на цій сторінці.

Пороми Агатонісі - Кос

  • Dodekanisos Seaways
    3 поромів щотижня з Агатонісі до Коса (2г 35хв)

Путівник по Агатонісі

Агатонісі - це невеликий грецький острів, розташований в північній точці архіпелагу Додеканес і знаходиться в оточенні кількох дрібних островів. Порт Святого Георгія є єдиним портом острова і має регулярні поромні рейси до/з Коса і прилеглих островів.

Путівник по Кос

Кос є грецьким островом у групі островів Додеканес - другим за розміром у групі островів після Родосу. Відомий як популярний туристичний напрям з красивим містом і прекрасними пляжами. Поромний порт розташований в місті Кос на північному сході острова, і є дуже живим і гучним. Порт має регулярне сполучення з материком та іншими островами Додеканес, з хорошим сервісом і доступом до громадського транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Агатонісі - Кос