Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Агаете до Санта-Круз-де-Тенеріфе з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Агаете - Санта-Круз-де-Тенеріфе. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Агаете до Санта-Круз-де-Тенеріфе простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Агаете - Санта-Круз-де-Тенеріфе і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Агаете - Санта-Круз-де-Тенеріфе

  • Fred Olsen Express
    6 поромів щоденно з Агаете до Санта-Круз-де-Тенеріфе (1г 20хв)

Путівник по Агаете

Агаете розташований в долині в північно-західній частині Гран Канарії. Порт Агаете найближче знаходиться до Тенеріфе, з яким його пов'язують регулярні поромні сполучення, поїздка туди триває приблизно 1 годину. Прокат автомобілів доступний в головному порту, якщо Ви досить сміливі, щоб скористатися вузькими гірськими дорогами.

Путівник по Санта-Круз-де-Тенеріфе

Санта-Крус-де-Тенеріфе є столицею Канарських островів. Жвавий порт Санта-Крус використовується для рибальства, а також для легкових і вантажних поромів, і розташований недалеко від головного міста, яке наповнено приголомшливою архітектурою і красивими пейзажами. Порт пропонує широкий спектр пасажирських об'єктів і добре пов'язаний з іншою частиною острова автомобільним та громадським транспортом.

Знайдіть альтернативу для переправи Агаете - Санта-Круз-де-Тенеріфе