Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Егіни до Пірей з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Егіна - Пірей на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Егіни до Пірей!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Егіна - Пірей.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Егіна або Пірей на цій сторінці.

Пороми Егіна - Пірей

  • Hellenic Seaways
    7 поромів щоденно з Егіни до Пірей (0г 40хв)
  • Anes Ferries
    7 поромів щоденно з Егіни до Пірей (1г 5хв)
  • Saronic Ferries
    9 поромів щоденно з Егіни до Пірей (1г 10хв)

Путівник по Егіна

Місто Егіна розташоване на північно-західному узбережжі, це чарівне невелике місто, яке можна обійти пішки менш ніж за годину. Багатство місцевих продуктів тут вишикується на невеликих кіосках вздовж доків, а рибний ринок знаходиться в декількох хвилинах ходьби від порту. Порт має регулярне поромне сполучення з Афін, з легким доступом до всіх видів громадського транспорту.

Путівник по Пірей

Пірей є портовим містом, розташованим в регіоні Аттіка в Греції. Пірей є найбільш завантаженим портом в Греції і найбільшим портом в Європі, обслуговуючи мільйони пасажирів на рік. Пасажирський порт пропонує першокласні послуги, щоб вмістити велику кількість відвідувачів, а також часті автобусні та залізничні рейси безпосередньо в термінал.

Знайдіть альтернативу для переправи Егіна - Пірей