Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Егіни до Ангістрі з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Егіни до Ангістрі.

Знайти дешеві Пороми Егіна - Ангістрі з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Егіни до Ангістрі, включаючи розклад поромів з Егіни до Ангістрі, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Егіни до Ангістрі, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Егіни до Ангістрі.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Ангістрі до Егіни!

Пороми Егіна - Ангістрі

  • Hellenic Seaways
    4 поромів щоденно з Егіни до Ангістрі (0г 10хв)

Путівник по Егіна

Місто Егіна розташоване на північно-західному узбережжі, це чарівне невелике місто, яке можна обійти пішки менш ніж за годину. Багатство місцевих продуктів тут вишикується на невеликих кіосках вздовж доків, а рибний ринок знаходиться в декількох хвилинах ходьби від порту. Порт має регулярне поромне сполучення з Афін, з легким доступом до всіх видів громадського транспорту.

Путівник по Ангістрі

Острів Ангістрі - це один з найкрасивіших Саронічних островів, знаходиться в декількох хвилинах подорожі на поромі з Афін. Ангістрі має невеликий поромний порт і химерну рибальську гавань, де в тавернах подають свіжу місцеву рибу. Пересуватися по острову легко за допомогою таксі та автобусів, і навіть на спеціальному туристичному поїзді.

Знайдіть альтернативу для переправи Егіна - Ангістрі