Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Егіалі до Наксоса з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Егіалі - Наксос з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Егіалі до Наксоса. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Егіалі - Наксос, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Егіалі - Наксос, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Егіалі - Наксос

  • Blue Star Ferries
    4 поромів щотижня з Егіалі до Наксоса (2г 5хв)

Путівник по Егіалі

Егіалі - це невелике село, побудоване в глибокій долині з великими широкими бухтами. Порт обслуговує туристів і є частиною групи островів Кіклади, з регулярними поромами з і на прилеглі острови.

Путівник по Наксос

Наксос є найбільшим грецьким островом групи Кіклади в Егейському морі. Поромний порт розташований в місті на північ від острова, сюди легко потрапити на автомобілі. Наксос знаходиться недалеко від центру міста, де доступні всі послуги для пасажирів.

Знайдіть альтернативу для переправи Егіалі - Наксос