Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Егіалі до Астіпалеї з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Егіалі - Астіпалея на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Егіалі до Астіпалеї!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Егіалі - Астіпалея.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Егіалі або Астіпалея на цій сторінці.

Пороми Егіалі - Астіпалея

  • Blue Star Ferries
    4 поромів щотижня з Егіалі до Астіпалеї (1г 25хв)

Путівник по Егіалі

Егіалі - це невелике село, побудоване в глибокій долині з великими широкими бухтами. Порт обслуговує туристів і є частиною групи островів Кіклади, з регулярними поромами з і на прилеглі острови.

Путівник по Астіпалея

Астіпалея належить островам Додеканес в південно-східній частині Егейського моря. Схожий за формою на метелика, цей невеликий острів був описаний як «загублений у часі», а серед місцевих жителів він відомий як «берег богів». Звідси ходять регулярні пороми з Афін і прилеглих островів, а на самому острові є легкодоступний громадський транспорт, а також прокат автомобілів і мотоциклів.

Знайдіть альтернативу для переправи Егіалі - Астіпалея