Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Ярмута до Лаймінгтона з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Ярмут - Лаймінгтон на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Ярмута до Лаймінгтона!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Ярмут - Лаймінгтон.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Ярмут або Лаймінгтон на цій сторінці.

Пороми Ярмут - Лаймінгтон

  • Wightlink
    15 поромів щоденно з Ярмута до Лаймінгтона (0г 40хв)

Путівник по Ярмут

Ярмут - це місто та порт у західній частині острова Вайт. Ярмут є одним з найкращих морських курортів у Великобританії, тут є багато атракцій, музеїв тощо. Протягом тисячі років Ярмут був значним риболовецьким портом, який вже буквально зник. Зараз Ярмут має значний поромний порт, який є добре пов'язаний з шосе та громадським транспортом.

Путівник по Лаймінгтон

Лаймінгтон є портом у регіоні Нью Форест в Гемпширі на західному березі однойменної річки. Історично Лаймінгтон був постійним портом для вітрильних човнів і часто використовувався контрабандистами. Сьогодні порт використовується для рибного лову, яхт, а також для поромів на острів Уайт. Тут є дві пристані для яхт і поромний термінал, який добре доступний для автомобільного та залізничного транспорту.

Знайдіть альтернативу для переправи Ярмут - Лаймінгтон