Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Вентспілса до Нюнесгамна з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Вентспілса до Нюнесгамна.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Вентспілс - Нюнесгамн, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Вентспілса до Нюнесгамна, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Вентспілса до Нюнесгамна, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Вентспілс - Нюнесгамн нижче.

Пороми Вентспілс - Нюнесгамн

  • Stena Line
    12 поромів щотижня з Вентспілса до Нюнесгамна (8г 30хв)

Путівник по Вентспілс

Вентспілс - це місто в північно-західній Латвії. Порт Вентспілс розташований на річці Вентра, на Балтійському морі. Порт дуже добре зв'язаний з мережею доріг та залізниць, приймає пасажирські та вантажні пороми. Гігантська голуба корова у костюмі моряка вітає пасажирів поромів. Термінал порту дуже сучасний, тут надається широкий спектр послуг для пасажирів.

Путівник по Нюнесгамн

Нюнесхамн знаходиться в Стокгольмському лені у Швеції. Порт Нюнесхамн є одним з головних поромних портів для Стокгольма щодо транспортування пасажирів і вантажів. Сюди ходять регулярні автобуси, а сам термінал добре обладнаний.

Знайдіть альтернативу для переправи Вентспілс - Нюнесгамн