Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Венеції до Піран з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з з Венеції до Піран з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Венеція - Піран, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Венеція - Піран нижче?

Пороми Венеція - Піран

  • Venezia Lines
    1 поромів 1 щотижня з Венеції до Піран (2г 30хв)

Путівник по Венеція

Венеція - це місто на північному сході Італії, відоме як декілька островів, відділених каналами та мостами. Ціле місто було внесено до списку світової спадщини; воно також відоме своїм вражаючим краєвидом та архітектурою. Жвавий поромний порт Венеції розташований близько всіх атракцій, а водні таксі відправляються з порту по цілий день. Відомий Собор Святого Марка та однойменна площа - це популярні напрямки туристичного міста.

Путівник по Піран

Піран - це місто на південному заході Словенії на Адріатичному морі. Місто дуже мальовниче багатством історичної архітектури. Порт Піран зручно розташований в центрі міста з послугами трансферу, доступними в добре обладнаному пасажирському терміналі, і з гарним доступом до громадського транспорту в решті частини міста, хоча тут немає залізничного сполучення.

Знайдіть альтернативу для переправи Венеція - Піран