Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Венеції до Патри з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Венеції до Патри.

Знайти дешеві Пороми Венеція - Патри з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Венеції до Патри, включаючи розклад поромів з Венеції до Патри, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Венеції до Патри, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Венеції до Патри.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Патри до Венеції!

Пороми Венеція - Патри

  • Minoan Lines
    4 поромів щотижня з Венеції до Патри (31г 30хв)
  • Anek Superfast
    2 поромів щотижня з Венеції до Патри (32г 0хв)

Путівник по Венеція

Венеція - це місто на північному сході Італії, відоме як декілька островів, відділених каналами та мостами. Ціле місто було внесено до списку світової спадщини; воно також відоме своїм вражаючим краєвидом та архітектурою. Жвавий поромний порт Венеції розташований близько всіх атракцій, а водні таксі відправляються з порту по цілий день. Відомий Собор Святого Марка та однойменна площа - це популярні напрямки туристичного міста.

Путівник по Патри

Патри є одним з найбільших міст в Греції та регіональною столицею західної Греції. Місто відоме як грецькі "Ворота на Захід" з його жвавим портом, який має величезний спектр пасажирських послуг, відмінні дороги, залізничні та автобусні сполучення.

Знайдіть альтернативу для переправи Венеція - Патри