Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Венеції до Ігумениці з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Венеція - Ігумениця з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Венеції до Ігумениці. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Венеція - Ігумениця, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Венеція - Ігумениця, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Венеція - Ігумениця

  • Minoan Lines
    4 поромів щотижня з Венеції до Ігумениці (25г 30хв)
  • Anek Superfast
    2 поромів щотижня з Венеції до Ігумениці (25г 30хв)

Путівник по Венеція

Венеція - це місто на північному сході Італії, відоме як декілька островів, відділених каналами та мостами. Ціле місто було внесено до списку світової спадщини; воно також відоме своїм вражаючим краєвидом та архітектурою. Жвавий поромний порт Венеції розташований близько всіх атракцій, а водні таксі відправляються з порту по цілий день. Відомий Собор Святого Марка та однойменна площа - це популярні напрямки туристичного міста.

Путівник по Ігумениця

Ігумениця є прибережним містом в північно-західній Греції, розташованим на схід від протоки Корфу. Місто в даний час стало важливим поромним портом для туризму. Термінал пасажирських поромів має мінімальний комфорт, але місто знаходиться в декількох хвилинах ходьби, де Ви знайдете магазини та ресторани.

Знайдіть альтернативу для переправи Венеція - Ігумениця