Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Валенсії до Пальми з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Валенсія - Пальма на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Валенсії до Пальми!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Валенсія - Пальма.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Валенсія або Пальма на цій сторінці.

Пороми Валенсія - Пальма

  • Balearia
    14 поромів щотижня з Валенсії до Пальми (7г 30хв)
  • Trasmediterranea
    6 поромів щотижня з Валенсії до Пальми (8г 0хв)

Путівник по Валенсія

Валенсія є столицею однойменного регіону, і третім за розміром містом в Іспанії. Поромний порт Валенсії найбільший в Іспанії, і також найбільший на Середземноморському узбережжі. Місто має багато історичних будівель, включаючи Середньовічний собор і вражаючи ворота до міста. Напрямок до поромного порту дуже добре позначений по дорозі, звідси регулярно відправляється громадський транспорт.

Путівник по Пальма

Пальма є столицею автономного співтовариства Балеарських островів в Іспанії і розташована на південному узбережжі острова. Місто має багату історію, є великим портом на Балеарських островах, вітаючи безліч туристів і круїзних лайнерів протягом сезону.

Знайдіть альтернативу для переправи Валенсія - Пальма