Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Валенсії до Ібіци з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Валенсії до Ібіци.

Знайти дешеві Пороми Валенсія - Ібіца з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Валенсії до Ібіци, включаючи розклад поромів з Валенсії до Ібіци, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Валенсії до Ібіци, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Валенсії до Ібіци.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Ібіци до Валенсії!

Пороми Валенсія - Ібіца

  • Balearia
    6 поромів щотижня з Валенсії до Ібіци (5г 10хв)
  • Trasmediterranea
    6 поромів щотижня з Валенсії до Ібіци (6г 45хв)

Путівник по Валенсія

Валенсія є столицею однойменного регіону, і третім за розміром містом в Іспанії. Поромний порт Валенсії найбільший в Іспанії, і також найбільший на Середземноморському узбережжі. Місто має багато історичних будівель, включаючи Середньовічний собор і вражаючи ворота до міста. Напрямок до поромного порту дуже добре позначений по дорозі, звідси регулярно відправляється громадський транспорт.

Путівник по Ібіца

Ібіца - це острів в Середземному морі біля берегів Валенсії в Іспанії. Поромний порт Ібіца розташований в головному місті і легко доступний на автомобільному та громадському транспорті. Порт пропонує повний спектр обслуговування пасажирів.

Знайдіть альтернативу для переправи Валенсія - Ібіца