Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Трієста до Піран з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Трієста до Піран.

Знайти дешеві Пороми Трієст - Піран з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Трієста до Піран, включаючи розклад поромів з Трієста до Піран, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Трієста до Піран, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Трієста до Піран.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Піран до Трієста!

Пороми Трієст - Піран

  • Trieste Lines
    8 поромів щотижня з Трієста до Піран (0г 30хв)

Путівник по Трієст

Трієст - це місто та жвавий морський порт в північно-західної Італії. Місто лежить на вузький смузі території Італії між Адріатичним морем та Словенією. Порт Трієст знаходиться на півночі від міста, а має добре дорожнє сполучення зі Словенією, Хорватією та Австрією. Автобусний термінал знаходиться лише в 20 хвилинах від порту, а залізничне сполучення в центру міста веде до всієї країни.

Путівник по Піран

Піран - це місто на південному заході Словенії на Адріатичному морі. Місто дуже мальовниче багатством історичної архітектури. Порт Піран зручно розташований в центрі міста з послугами трансферу, доступними в добре обладнаному пасажирському терміналі, і з гарним доступом до громадського транспорту в решті частини міста, хоча тут немає залізничного сполучення.

Знайдіть альтернативу для переправи Трієст - Піран