Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Трієста до Патри з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Трієста до Патри.

Знайти дешеві Пороми Трієст - Патри з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Трієста до Патри, включаючи розклад поромів з Трієста до Патри, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Трієста до Патри, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Трієста до Патри.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Патри до Трієста!

Пороми Трієст - Патри

  • Minoan Lines
    2 поромів щотижня з Трієста до Патри (31г 30хв)

Путівник по Трієст

Трієст - це місто та жвавий морський порт в північно-західної Італії. Місто лежить на вузький смузі території Італії між Адріатичним морем та Словенією. Порт Трієст знаходиться на півночі від міста, а має добре дорожнє сполучення зі Словенією, Хорватією та Австрією. Автобусний термінал знаходиться лише в 20 хвилинах від порту, а залізничне сполучення в центру міста веде до всієї країни.

Путівник по Патри

Патри є одним з найбільших міст в Греції та регіональною столицею західної Греції. Місто відоме як грецькі "Ворота на Захід" з його жвавим портом, який має величезний спектр пасажирських послуг, відмінні дороги, залізничні та автобусні сполучення.

Знайдіть альтернативу для переправи Трієст - Патри