Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Трієста до Дурреса з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Трієст - Дуррес на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Трієста до Дурреса!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Трієст - Дуррес.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Трієст або Дуррес на цій сторінці.

Пороми Трієст - Дуррес

  • Adria Ferries
    2 поромів щотижня з Трієста до Дурреса (37г 0хв)

Путівник по Трієст

Трієст - це місто та жвавий морський порт в північно-західної Італії. Місто лежить на вузький смузі території Італії між Адріатичним морем та Словенією. Порт Трієст знаходиться на півночі від міста, а має добре дорожнє сполучення зі Словенією, Хорватією та Австрією. Автобусний термінал знаходиться лише в 20 хвилинах від порту, а залізничне сполучення в центру міста веде до всієї країни.

Путівник по Дуррес

Дуррес є другим за величиною містом в Албанії, розташований на центральному узбережжі Албанії. Порт Дурреса є найбільшим портом Албанії з хорошими зв'язками з Італією і доступом до всіх основних дорожніх мереж. Порт має хороші послуги для пасажирів, сюди можна легко дістатися на громадському транспорті.

Знайдіть альтернативу для переправи Трієст - Дуррес