Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Треллеборга до Травемюнде з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Треллеборг - Травемюнде. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Треллеборга до Травемюнде простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Треллеборг - Травемюнде і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Треллеборг - Травемюнде

  • TT Line
    3 поромів щоденно з Треллеборга до Травемюнде (8г 0хв)

Путівник по Треллеборг

Треллеборг є найпівденніше місто в Швеції, вважається, що воно було весільним подарунком від данської королівської родини шведському принцові в 1257 році. У середньовіччі місто було переважне портом про ловлю оселедця, яке швидко перетворилося на торгове місто. Сьогодні Треллеборг - це промислове місто, промисловість якого базується навколо морського порту. Кожного року Треллеборг вітає понад мільйон пасажирів в своєму порту, а його термінали добре обладнані про такий потік відвідувачів. Звідси ходять прямі залізничні та авто сполучення до Мальме.

Путівник по Травемюнде

Травемюнде розташований в гирлі ріки Траве, в області Любек, Німеччина. Гарненький приморський курорт є найбільшим німецьким портом в Балтійському морі, з найстаршім маяком на Балтійському узбережжі. Поромний порт розташований на півдні міста з легким доступом прямо з автобану.

Знайдіть альтернативу для переправи Треллеборг - Травемюнде