Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Таллінна до Стокгольма з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з з Таллінна до Стокгольма.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Таллінн - Стокгольм, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі з Таллінна до Стокгольма, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором з Таллінна до Стокгольма, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Таллінн - Стокгольм нижче.

Пороми Таллінн - Стокгольм

  • Tallink Silja
    7 поромів щотижня з Таллінна до Стокгольма (17г 15хв)
  • Viking Line
    7 поромів щотижня з Таллінна до Стокгольма (20г 50хв)
  • St Peter Line
    1 поромів 1 щотижня з Таллінна до Стокгольма (16г 0хв)

Путівник по Таллінн

Таллінн є столицею і найбільшим містом Естонії, розташований на північному узбережжі країни, на березі Фінської затоки; Таллінн носить звання найстарішої столиці в Північній Європі. Місцевий порт є найбільшим і найбільш розвиненим вантажним і пасажирським портом в Балтійському регіоні. Поромний причал знаходиться недалеко від центру міста і пропонує всі послуги для пасажирів, у тому числі автобусне і залізничне сполучення.

Путівник по Стокгольм

Стокгольм є столицею Швеції на Скандинавському півострові. Порт Стокгольма завжди був важливими воротами в решту Скандинавії через своє розташування. До порту легко потрапити на автомобілі або поїзді, а в терміналі є всілякі послуги для пасажирів.

Знайдіть альтернативу для переправи Таллінн - Стокгольм