Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Таллінна до Гельсінкі з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Таллінн - Гельсінкі з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Таллінна до Гельсінкі. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Таллінн - Гельсінкі, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Таллінн - Гельсінкі, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Таллінн - Гельсінкі

  • Tallink Silja
    6 поромів щоденно з Таллінна до Гельсінкі (2г 0хв)
  • Viking Line
    5 поромів щоденно з Таллінна до Гельсінкі (1г 45хв)
  • Eckerö Line
    17 поромів щотижня з Таллінна до Гельсінкі (2г 15хв)

Путівник по Таллінн

Таллінн є столицею і найбільшим містом Естонії, розташований на північному узбережжі країни, на березі Фінської затоки; Таллінн носить звання найстарішої столиці в Північній Європі. Місцевий порт є найбільшим і найбільш розвиненим вантажним і пасажирським портом в Балтійському регіоні. Поромний причал знаходиться недалеко від центру міста і пропонує всі послуги для пасажирів, у тому числі автобусне і залізничне сполучення.

Путівник по Гельсінкі

Гельсінкі - це столиця і найбільше місто в Фінляндії, розташоване на березі Фінської затоки в Балтійському морі. Гельсінкі мають самий жвавий порт поромів у Фінляндії з кількома пасажирськими терміналами: більше мільйона пасажирів проходять через порт в Гельсінкі за рік. Термінали обладнані всіма пасажирськими об'єктами, тут є хороший доступ до залізниці, автобусів і магістралей.

Знайдіть альтернативу для переправи Таллінн - Гельсінкі