Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми із Свіноуйсьце до Рьонне з Ferries.com.ua

Ferries.com.ua включає всіх найбільших операторів для маршруту з із Свіноуйсьце до Рьонне.

Ми пропонуємо фантастичні ціни на всі Пороми Свіноуйсьце - Рьонне, тому Ferries.com.ua Вас точно не розчарує! Щоб дізнатися більше про подорож на поромі із Свіноуйсьце до Рьонне, а також подивитися розклад, ціну та інформацію про те, як забронювати пором із Свіноуйсьце до Рьонне, будь ласка, оберіть відповідний маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук.

Якщо Ви хочете просто дізнатися ціну або забронювати альтернативний маршрут, будь ласка, пройдіть по одному з посилань Свіноуйсьце - Рьонне нижче.

Пороми Свіноуйсьце - Рьонне

  • TT Line
    1 поромів 1 щотижня із Свіноуйсьце до Рьонне (5г 0хв)

Путівник по Свіноуйсьце

Свіноуйсьце - це морський порт в Балтійському морі на північному заході Польщі. Порт Свіноуйсьце пропонує поромне сполучення в Данію та Швецію - це найбільший поромний порт в Польщі. Як і слід було очікувати, послуги в порту неперевершені, що забезпечують пасажирські та вантажні перевезення. Порт добре пов'язаний з дорожньою мережею через трасу E65, яка тягнеться зі Швеції до Греції, тут також є залізнична станція в межах хвилини ходьби від головного порту.

Путівник по Рьонне

Ренне є найбільшим містом данського острова Борнхольм в Балтійському морі, і може похвалитися прекрасною сільською місцевістю і скелястим узбережжям. У місті також знаходиться найстаріший театр Данії. Ренне стало популярною туристичною визначною пам'яткою через те, що його називають "Балтійська Перлина". Завантажена, але проте ідилічна гавань заповнена риболовецькими човнами і поромами з Данії та Швеції.

Знайдіть альтернативу для переправи Свіноуйсьце - Рьонне