Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми із Санкт-Петербурга до Таллінна з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Санкт-Петербург - Таллінн. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з із Санкт-Петербурга до Таллінна простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Санкт-Петербург - Таллінн і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Санкт-Петербург - Таллінн

  • St Peter Line
    1 поромів 1 щотижня із Санкт-Петербурга до Таллінна (18г 30хв)

Путівник по Санкт-Петербург

Санкт-Петербург - це місто в Росії, розташоване на берегах Неви у Балтійського моря. Порт Санкт-Петербург є морською столицею Росії і важливим транспортним вузлом між Сходом і Заходом. Санкт-Петербург - це місто з багатою історією, дуже сучасне і прогресивне місто, хоча іноді воно описується не з кращого боку. До порту Санкт-Петербурга найкраще добратися на громадському транспорті від міста.

Путівник по Таллінн

Таллінн є столицею і найбільшим містом Естонії, розташований на північному узбережжі країни, на березі Фінської затоки; Таллінн носить звання найстарішої столиці в Північній Європі. Місцевий порт є найбільшим і найбільш розвиненим вантажним і пасажирським портом в Балтійському регіоні. Поромний причал знаходиться недалеко від центру міста і пропонує всі послуги для пасажирів, у тому числі автобусне і залізничне сполучення.

Знайдіть альтернативу для переправи Санкт-Петербург - Таллінн