Пошук квитка на пором

Поромні порти в Шотландії

Click for map

Знайдіть поромні маршрути до Шотландії на веб-сайті Ferries.com.ua

Бронюйте квитки і вирушайте в подорож з будь-якого з 5 портів в Шотландії, подорожуючи на поромі з Ferries.com.ua. Ми пропонуємо квитки від 3 різних поромних компаній з вибором з 3 портів призначення в Шотландії, Ferries.com.ua покриває всі провідні поромні маршрути до Шотландії!

Щоб побачити детальну інформацію про пороми, просто введіть потрібний Вам маршрут у полі "Пошук квитка на пором", оберіть кількість пасажирів і натисніть на кнопку пошуку!

Путівник по Шотландії

Шотландія є країною, яка входить до Сполученого Королівстві, і займає третину північної Великобританії, межуючи з Англією. Місцева валюта - це фунт стерлінгів, хоча банкноти і монети тут інші. Майже всі шотландці говорять по-англійськи, хоча тут існують різні діалекти, які надзвичайно відрізняються від англійської мови. Шотландія відома своєю бурхливою історією, і хоча вона є частиною Великобританії з 1707 року, країна зберегла свою самобутність. Відома такими вишукуваннями, як хаггіс, абердин-ангуська яловичина, копчений лосось і солодовий віскі, в Шотландії є щось для кожного, хто відвідає цю красиву країну.