Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми із Савони до Бастії з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Савона - Бастія з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з із Савони до Бастії. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Савона - Бастія, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Савона - Бастія, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Савона - Бастія

Путівник по Савона

Савона є морським портом в північній італійській області Лігурія і є важливим промисловим центром на березі Середземного моря. В порту Савона надаються хороші послуги в межах пасажирського терміналу, а також автобусний трансфер прямо в порт. Основна автомагістраль A10 в Савону Вас виведе безпосередньо до поромного порту.

Путівник по Бастія

Бастія - це комуна Франції, розташована на північний схід від острова Корсика. Бастія є головним портом острова і особливо славиться своїми винами. Комерційний і поромний порт є основним економічним активом міста, вітаючи тисячі пасажирів порома протягом літніх місяців. На північ від поромного порту розташовується і пристань для яхт, в якій можна знайти бари, ресторани і нічні клуби в доках.

Знайдіть альтернативу для переправи Савона - Бастія