Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми із Санта-Круз-де-Тенеріфе до Агаете з Ferries.com.ua

На нашому сайті Ferries.com.ua, ми пропонуємо пороми з із Санта-Круз-де-Тенеріфе до Агаете з усіма найбільшими операторами.

Для детальнішої інформації про Пороми Санта-Круз-де-Тенеріфе - Агаете, включаючи розклад поромів, ціни та інформацію про те, як здійснити замовлення, просто оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів і натисніть на пошук. Знайти дешевий пором з Ferries.com.ua не може бути легше!

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то чому б не скористатися одним з альтернативних маршрутів Санта-Круз-де-Тенеріфе - Агаете нижче?

Пороми Санта-Круз-де-Тенеріфе - Агаете

  • Fred Olsen Express
    6 поромів щоденно із Санта-Круз-де-Тенеріфе до Агаете (1г 20хв)

Путівник по Санта-Круз-де-Тенеріфе

Санта-Крус-де-Тенеріфе є столицею Канарських островів. Жвавий порт Санта-Крус використовується для рибальства, а також для легкових і вантажних поромів, і розташований недалеко від головного міста, яке наповнено приголомшливою архітектурою і красивими пейзажами. Порт пропонує широкий спектр пасажирських об'єктів і добре пов'язаний з іншою частиною острова автомобільним та громадським транспортом.

Путівник по Агаете

Агаете розташований в долині в північно-західній частині Гран Канарії. Порт Агаете найближче знаходиться до Тенеріфе, з яким його пов'язують регулярні поромні сполучення, поїздка туди триває приблизно 1 годину. Прокат автомобілів доступний в головному порту, якщо Ви досить сміливі, щоб скористатися вузькими гірськими дорогами.

Знайдіть альтернативу для переправи Санта-Круз-де-Тенеріфе - Агаете