Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Райда до Портсмута-Харбор з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Райд - Портсмут-Харбор з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Райда до Портсмута-Харбор. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Райд - Портсмут-Харбор, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Райд - Портсмут-Харбор, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Райд - Портсмут-Харбор

  • Wightlink
    24 поромів щоденно з Райда до Портсмута-Харбор (0г 22хв)

Путівник по Райд

Райд є приморським містом і найбільшим курортом на острові Вайт у Великобританії. Добре відомий найстарішим (і четвертим за довжиною) причалом у Великобританії, що також є популярною туристичною визначною пам'яткою. Поромний порт є воротами для пасажирів, охочих дістатися до британського материка. Основний термінал пропонує базові послуги та доступ до громадського транспорту, щоб досліджувати місто.

Знайдіть альтернативу для переправи Райд - Портсмут-Харбор