Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Ріо-Марини до Піанози з Ferries.com.ua

З Ferries.com.ua Ви можете забронювати пором, обравши з найбільших поромних операторів, що обслуговують сполучення з Ріо-Марини до Піанози.

Знайти дешеві Пороми Ріо-Марина - Піаноза з Ferries.com.ua ще ніколи не було простіше! Щоб знайти докладну інформацію про пороми з Ріо-Марини до Піанози, включаючи розклад поромів з Ріо-Марини до Піанози, ціни та інформацію про бронювання квитків на пороми з Ріо-Марини до Піанози, будь ласка, оберіть Ваш маршрут, кількість пасажирів, включаючи водія, і натисніть на пошук.

Якщо Ви віддаєте перевагу іншому маршруту, то натисніть, будь ласка, на один з альтернативних маршрутів з Ріо-Марини до Піанози.

Вирушаєте у зворотному напрямку? Тоді відвідайте нашу сторінку Пороми з Піанози до Ріо-Марини!

Пороми Ріо-Марина - Піаноза

  • Toremar
    1 поромів 1 щотижня з Ріо-Марини до Піанози (1г 50хв)

Путівник по Ріо-Марина

Ріо-Марина знаходиться в італійській області Тоскана, у східній частині острова Ельба. Поромний порт у Ріо-Марина має морський вокзал з хорошими послугами, а поруч розташовуються магазини і ресторани. Сюди легко дістатися по місцевих дорогах, Ріо-Марина став воротами на материк з острова Ельба, пропонуючи регулярні рейси з і на острів.

Путівник по Піаноза

Острів Піаноза є частиною Тосканського архіпелагу, тут колись розміщувалася в'язниця суворого режиму, в якій містилися найнебезпечніші злочинці мафії. Порт має повний спектр послуг для відвідувачів, сюди легко добратися з усіх частин острова, але зверніть увагу, що мобільний зв'язок не працює в будь-якому місці на острові.

Знайдіть альтернативу для переправи Ріо-Марина - Піаноза