Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Риги до Стокгольма з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Рига - Стокгольм з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Риги до Стокгольма. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Рига - Стокгольм, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Рига - Стокгольм, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Рига - Стокгольм

  • Tallink Silja
    7 поромів щотижня з Риги до Стокгольма (18г 0хв)

Путівник по Рига

Рига є столицею Латвії та найбільшим містом країн Балтії. Ризький порт є важливою частиною історії міста і був використаний для міжнародної торгівлі ще в XII столітті, коли місто було засноване на березі річки Даугави. Поромний порт і пасажирський термінал пропонує хороші умови для пасажирів і знаходиться в декількох хвилинах ходьби від старого міста.

Путівник по Стокгольм

Стокгольм є столицею Швеції на Скандинавському півострові. Порт Стокгольма завжди був важливими воротами в решту Скандинавії через своє розташування. До порту легко потрапити на автомобілі або поїзді, а в терміналі є всілякі послуги для пасажирів.

Знайдіть альтернативу для переправи Рига - Стокгольм