Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Пули до Піран з Ferries.com.ua

Використовуючи Ferries.com.ua, Ви зможете з легкістю знайти і забронювати Пороми Пула - Піран з усіма провідними поромними операторами.

З Ferries.com.ua дуже легко знайти дешевий і доступний пором з з Пули до Піран. Для детальної інформації та щоб швидко дізнатися ціну на пором Пула - Піран, будь ласка, "Оберіть Ваш пункт відправлення", "Кількість пасажирів" (включаючи водія, якщо Ви їдете на машині) і натисніть на "Пошук".

Якщо Ви волієте дізнатися основну інформацію або вибрати альтернативний маршрут Пула - Піран, будь ласка, оберіть потрібне Вам посилання нижче.

Пороми Пула - Піран

  • Trieste Lines
    2 поромів щотижня з Пули до Піран (2г 10хв)

Путівник по Пула

Пула є найбільшим містом в Істрії в Хорватії, це красиве місто розташовується на краю півострова Істрія. Історія Пули налічує приблизно 3000 років, і історично місто було відоме як рибальське і суднобудівне містечко, залишки колишньої величі все ще можна тут побачити. У поромному порту є основні зручності, звідси відправляються автобуси до міста і прилеглих районів.

Путівник по Піран

Піран - це місто на південному заході Словенії на Адріатичному морі. Місто дуже мальовниче багатством історичної архітектури. Порт Піран зручно розташований в центрі міста з послугами трансферу, доступними в добре обладнаному пасажирському терміналі, і з гарним доступом до громадського транспорту в решті частини міста, хоча тут немає залізничного сполучення.

Знайдіть альтернативу для переправи Пула - Піран