Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Пропріяно до Марселя з Ferries.com.ua

Знайти найвигіднішу ціну на Пороми Пропріяно - Марсель на сайті Ferries.com.ua дуже легко, тому що ми пропонуємо квитки всіх найбільших поромних компаній для маршруту з з Пропріяно до Марселя!

Щоб подивитися спеціальні пропозиції, оберіть Ваш поромний маршрут і кількість пасажирів, а потім натисніть на кнопку пошуку, щоб побачити огляд пропозицій для маршруту Пропріяно - Марсель.

Для альтернативних поромних переправ для будь-якого з цих портів натисніть на посилання Пропріяно або Марсель на цій сторінці.

Пороми Пропріяно - Марсель

  • La Meridionale
    4 поромів щотижня з Пропріяно до Марселя (10г 30хв)

Путівник по Пропріяно

Пропріано розташований на західному узбережжі Корсики, це жваве морське місто і транспортний вузол між Корсикою, Францією і Сардинією. Острів є популярним курортом для водних видів спорту, тут є широкий спектр традиційних ресторанів, а гавань ідеально підходить для відпочинку. Порт Пропріано має широкий діапазон пасажирських послуг, сюди можна легко потрапити по добре позначеній дорожній мережі в місті.

Путівник по Марсель

Марсель є другим за розміром містом у Франції після Парижа. Поромний порт Марселя дуже великий і має чотири термінали для пасажирських і автомобільних поромів у Францію. Термінали обладнані великим вибором зручностей для пасажирів. Порт доступний по дорозі A7 або автостраді A50, звідси ходять автобуси для доставки пасажирів до основних автобусних та залізничних станцій в місті.

Знайдіть альтернативу для переправи Пропріяно - Марсель