Пошук квитка на пором

Знайдіть пороми з Порто-Веккьо до Марселя з Ferries.com.ua

Ми порівнюємо ціни всіх найбільших операторів, щоб запропонувати Вам найдешевші Пороми Порто-Веккьо - Марсель. Ми отримуємо інформацію від операторів у режимі реального часу, тому ми можемо запропонувати ідеально підходящий Вам пором.

З Ferries.com.ua забронювати пором з з Порто-Веккьо до Марселя простіше простого! Нижче Ви знайдете інформацію про маршрут порома Порто-Веккьо - Марсель і можливі альтернативи, а потім Ви можете вибрати відповідне поромне сполучення з нашого пошуку квитків, який знаходиться вище!

Пороми Порто-Веккьо - Марсель

  • Corsica Linea
    3 поромів щотижня з Порто-Веккьо до Марселя (13г 0хв)

Путівник по Порто-Веккьо

Порто-Веккіо - це комуна в Південній Корсиці у Франції. Колись місце було відоме як "Соляне місто", але в наш час соляні ставки тут більше не працюють. Порт і пасажирські термінали мають широкий спектр послуг для відвідувачів.

Путівник по Марсель

Марсель є другим за розміром містом у Франції після Парижа. Поромний порт Марселя дуже великий і має чотири термінали для пасажирських і автомобільних поромів у Францію. Термінали обладнані великим вибором зручностей для пасажирів. Порт доступний по дорозі A7 або автостраді A50, звідси ходять автобуси для доставки пасажирів до основних автобусних та залізничних станцій в місті.

Знайдіть альтернативу для переправи Порто-Веккьо - Марсель